Směrová růžice   Kolínský Bloudil - HOMEPAGE

 
Fotomapa
Galerie
 

Na dotaz: H v sekci: přímé volání bylo nalezeno položek: 11

Hálkova
Ulice Hálkova na Zálabí patří ke čtvrti zvané Vinice. Dlouhá je snad jen sto metrů a najdeme v ní v této části města obvyklé dvojdomky a podél chodníku několik pěkných záhonků. Z ulice se otevírá výhled do polí, v pozadí je areál sušárny mléka.

 

Háninská
Háninská ulice na Zálabí je tichou, zastrčenou ulicí od železniční trati k bývalému škvárovišti elektrárny. Při vyústění do ulice Luční najdeme ozdobný ostrůvek zeleně.

 

Havelcova
Havelcova ulice na Kouřimském předměstí začíná širokým trychtýřem asfaltu, na kterém je parkoviště a postupně se úží, až skončí zaslepením u silničního průtahu Kolínem. Ulici zahnuté jako bunerang vévodí obchodní dům SEKO, v němž sídlí i redakce Radia Kiss.

 

Havířská
Ulice Havířská

 

Havlíčkova
Ulice Havlíčkova

 

Heverova
Ulice Heverova

 

Hlubočská
Ulice Hlubočská

 

Horského
Horského ulice na Zálabí je krátkou klidnou a tichou jednosměrkou, jejíž patrové činžáky nezapřou první republiku. Stylem se však odlišuje asfalt vozovky, zámková dlažba chodníků a ve třetím tisíciletí vsazené stromy.

 

Hrnčířská
Hrnčířská ulice se nalézá v lokalitě pod starou vodárnou. Z jedné strany je vymezená řadou rodinných domků, jejichž protějškem je parková plocha, na které stojí činžáky tzv. vojenského sídliště z 50.let a novější, vyšší třípatrový družstevní dům.

 

Husova
Husova ulice vede z Karlova náměstí k Masarykovu mostu a je stejně jako ostaní ulice v centru velice rušná. Kromě řady obchodů najdeme v ulici i sídlo Městské knihovny. Z letní terasy Pizza Baru, který najdeme uvnitř obytného bloku, je pěkný výhled na labskou kotlinu.

 

Nalezených položek: 11 skupina: (1 - 10)

>> další


  Webmaster Copyright © 2002 - 2024, Martin Prokop Grafické fonty: Jiří Vančura, Art Service