Směrová růžice   Kolínský Bloudil - HOMEPAGE

 
Fotomapa
Galerie
 

Na dotaz: L v sekci: přímé volání bylo nalezeno položek: 6

Labská
Labská ulice na Zálabí vychází z Jiráskova náměstí a je zřejmě nejkratší kolínskou ulicí. Snad nemá ani třicet metrů. Je sevřena dvěma činžovními domy a končí vjezdem do dvora.

 

Legerova
Legerova ulice je páteří Kouřimského předměstí. Je řešená jako široký bulvár, který jinde v Kolíně nemá obdoby. Na této rušné avenue najdeme dlouhou řadu zastávek meziměstské autobusové dopravy, četné obchody a dále i finanční ústavy a restaurace.

 

Leoše Janáčka
Ulice Leoše Janáčka na pražském předměstí je pravděpodobně nejvýše položenou ulicí Kolína a uchovává si svůj prvorepublikový vzhled. Za místní zajímavost je možné považovat její ukončení nejmenším kolínským kruhovým objezdem se smrčkem uprostřed.

 

Lidická
Lidická ulice na zálabské periferii představuje několik rodinných domů a volné prostranství obrostlé neudržovanou zelení mezi skladovými areály. Ulici šikmo rozděluje na dvě části občas využívaná železniční vlečka do sila.

 

Lipanská
Ulice Lipanská

 

Luční
Luční ulice na zálabské periferii je zastavěná pouze po jedné straně rodinnými domy. Ulici doprovází řada topolů a parovod tažený z elektrárny do sušárny mléka. Obyvatelé domů mají výhled na březový hájík i na bývalé škvároviště elektrárny.

 

Nalezených položek: 6 skupina: (1 - 10)


  Webmaster Copyright © 2002 - 2024, Martin Prokop Grafické fonty: Jiří Vančura, Art Service