Směrová růžice   Kolínský Bloudil - HOMEPAGE

 
Fotomapa
Galerie
 

Na dotaz: R v sekci: přímé volání bylo nalezeno položek: 13

Radimského
Radimského ulice se nachází v jihozápadní výspě Kolína v lokalitě sedmipatrových paneláků Za panelárnou. Vede odsud přes pole pěšinka k rybníku Peklo, která je oblíbenou venčící trasou pejskařů.

 

Raisova
Raisova ulice na Zálabí začíná u paty Nového mostu, na který však není dopravně napojená. Díky tomu je velice klidná, v její ose se naskýtá průhled na jedno ze zálabských sil. Najdeme v ní rodinné domky různého stáří a výstavnosti.

 

Ratibořská
Ulice Ratibořská

 

Říční
Říční ulice na Zálabí je typickou předměstskou ulicí s kulovými javory a rodinými domy. Začíná u obilního sila a směřuje k Labi. U bloku řadových garáží končí a dál k zatopenému lomu a řece pokračuje krajinou už jen prašná cesta. V ulici má zastávku autobusové linka č.3.

 

Riegrova
Riegrova ulice v Kolíně 2 je lemovaná lípami a ozdobnými ploty, chránícími masivní rodinné domy. Noblesnímu společenskému životu zde vychází vstříc jediný pohostinský podnik, vinárna s poetickým názvem Živá slova. Riegrova v náznaku ještě pokračuje i za křižovatkou s Jaselskou ulicí.

 

Riegrovo náměstí
Riegrovo náměstí v Kolíně 2 připomíná svojí zatravněnou plochou, kterou úhlopříčně dělí vozovka, spíše venkovskou náves. Najdeme zde dětské hřiště s kolotočem, mohutné lípy a ještě mohutnější vily pojmenované Blaník a Tábor. Vyhledávaná je na růžku stojící restaurace Letná.

 

Rimavské Soboty
Ulice Rimavské Soboty se nepochopitelně klikatí a větví sídlištěm v Kolíně 2. Jde o jednu z nejlidnatějších kolínských ulic. Stojí v ní sedmipatrové domy a uprostřed nich najdeme i blok nižších staveb se samoobsluhou, vinárnou, mateřskou školou apod. V ulici sídlí i cizinecká policie.

 

Řípská
Ulice Řípská

 

Roháčova
Ulice Roháčova

 

Rokycanova
Ulice Rokycanova

 

Nalezených položek: 13 skupina: (1 - 10)

>> další


  Webmaster Copyright © 2002 - 2023, Martin Prokop Grafické fonty: Jiří Vančura, Art Service