Směrová růžice   Kolínský Bloudil - HOMEPAGE

 
Fotomapa
Galerie
 

Na dotaz: T v sekci: přímé volání bylo nalezeno položek: 11

Táboritská
Ulice Táboritská

 

Tatranská
Stometrová Tatranská ulice na pražském předměstí je sice zastavěná, ale mezi ploty najdeme překvapivě pouze dvě čísla popisná. Při jejím vyústění do ulice Pražské (pouze pro pěší) najdeme restauraci Tatra i prodejnu Mountfield, kterou zde jako skvělou ukázku moderní architektury zanechal kdysi arch. Jaroslav Fragner.

 

Tisovecká
Tisoveckou ulici najdeme v Kolíně 2 v sousedství areálu plaveckého bazénu. Tvoří ji pouhé dva ze sebou seřazené sedmipatrové obytné paneláky. Patří k nejkratším ulicím sídliště.

 

Tovární
Ulice Tovární na Zálabí vychází z Jiráskova náměstí, prochází pod Novým mostem, přes železniční přejezd a končí u Třídvorské. Z větší části trasu ulice provází zeď Elektrárny a chodcům je dopřána vyhlídka na největší cihlový komín v ČR. Ulice je poměrně frekventovaná, vede tudy autobusová linka č.3 i zelená turistická značka.

 

Třebízského
Ulice Třebízského

 

Třešňová
Ulice Třešňová

 

Třídvorská
Ulice Třídvorská je jednou ze tří zálabských výpadovek. Začíná pod severním cípem železničního nadjezdu a táhlým obloukem pod ním míří směrem na Týnec nad Labem. Ulici tvoří převážně rodinné domky, na periferii, kde mají sídla, výrobny či sklady různé firmy.

 

Trojanova
Ulice Trojanova

 

Tůmova
Ulice Tůmova

 

Tylova
Ulice Tylova

 

Nalezených položek: 11 skupina: (1 - 10)

>> další


  Webmaster Copyright © 2002 - 2022, Martin Prokop Grafické fonty: Jiří Vančura, Art Service