Směrová růžice   Kolínský Bloudil - HOMEPAGE

 
Fotomapa
Galerie
 

Na dotaz: U v sekci: přímé volání bylo nalezeno položek: 14

U Borků
Ulice U Borků

 

U Cihelny
Ulice U Cihelny

 

U Hájku
U Hájku je poslední ulicí na kutnohorském předměstí Kolína. Ulice má pouze prašný povrch a po sto metrech míří do polí, kde se dá pokračovat zadní cestou do Starého Kolína. Kromě několika rodinných domků s přilehlými zahradami stojí v ulici i Penzion Prima.

 

U Hřiště
Ulice U Hřiště na Zálabí vede podél fotbalového stadionu AFK. Obyvatelé ulice mohou přímo z oken činžáků sledovat výkony slavné domácí jedenáctky. V prodloužení ulice najdeme pak obvyklé předměstské rodinné domy.

 

U Jatek
Ulice U Jatek

 

U Kostelíčka
Ulice U Kostelíčka vychází z Jiráskova náměstí. Kostelíčkem, podle kterého dostala jméno, je chrám sv. Víta, ve kterém se konají pravidelné nedělní bohoslužby od 9.30 hodin. Ulice podél rodinných domků a 5.ZŠ je slepá, její délka je něco přes 100 metrů. Končí Kasardovým uzenářstvím.

 

U Křižovatky
Ulice U Křižovatky

 

U Kůlen
Ulice U Kůlen

 

U Mýta
U Mýta na pražském předměstí je slepou stometrovou ulicí zastavěnou pouze po jedné straně. Vysoké vlajkové stožáry upozorňují na servis a prodej pneumatik, v jehož stínu se krčí dva rodinné domky. Ovocné stromky v protějším parčíku patřily jistě do zahrady kdysi zmizelých domů.

 

U Nemocnice
Ulice U Nemocnice

 

Nalezených položek: 14 skupina: (1 - 10)

>> další


  Webmaster Copyright © 2002 - 2022, Martin Prokop Grafické fonty: Jiří Vančura, Art Service