Směrová růžice   Kolínský Bloudil - HOMEPAGE

 
Fotomapa
Galerie
 

Na dotaz: V v sekci: přímé volání bylo nalezeno položek: 13

V Břízách
Ulice V Břízách v Kolíně 2 je osázená několika desítkami bříz, jejichž bílé kmeny vyniknou lépe za nočního osvětlení. Ulice se napřimuje od 1.ZŠ západním směrem. Najdeme v ní penzion, bytovky i pěkné vilky.

 

V Jezírkách
Ulice V Jezírkách se nalézá v zálabské městské části zvané Vinice. Je krátká a tichá a najdeme v ní patrové rodinné dvojdomky typické pro tuto lokalitu. Na jejím konci je malý parčík s několika ovocnými stromy.

 

V Lomu
Ulice V Lomu na pražském předměstí je slepá a nenápadná. Rodinné domky ji lemují pouze z jedné strany. Bývalý Hvězdův lom, podle kterého dostala název, je dnes zatopený a jako součást dvou zahrádek je nepřístupný. Na rozdíl od aut mohou pěšáci do Pražské ulice volně projít.

 

V Olšinkách
Ulice V Olšinkách na Zálabí je jednou z řady odboček Třídvorské. Najdeme v ní rodinné domy, chodníky lemují cizokrajné katalpy. Ulice končí u bloku řadových garáží cedulí skládka zakázána a dál k Labi pokračuje územím nikoho už jen prašná cesta.

 

V Opletkách
Ulice V Opletkách

 

V Polích
Ulice V Polích

 

V Zahrádkách
Ulice V Zahrádkách

 

V Zídkách
Ulice V Zídkách v Kolíně 2 je zaplněná předměstskými rodinnými domy a vychází z Riegrova náměstí směrem na západ. Na křižovatce s Benešovou najdeme sídlo biskupa Apoštolské církve a Vyšší odbornou školu misijní a teologickou.

 

Václavská
Václavská ulice na kouřimském předměstí je jednosměrná a sídlí v ní dopravní inspektorát a mimo jiné i restaurant Mona Liza. V místě, kde se ulice lomí do pravého úhlu je vjezd do Červeného dvora. Tento bývalý statek dnes obývá několik firem a restaurace Ivanhoe.

 

Vávrova
Ulice Vávrova

 

Nalezených položek: 13 skupina: (1 - 10)

>> další


  Webmaster Copyright © 2002 - 2022, Martin Prokop Grafické fonty: Jiří Vančura, Art Service